Usługa zorganizowania i przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczycieli
Powiat Wałecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00033771
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-25 11:43
- Lokalizacja
- Wałcz, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7651676498
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacji osób dorosłych na poziomie akademickim
Wykonawcy
2 przyznane
AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH WINCENTEGO POLA W LUBLINIELublin, PL
43 500 PLNAKADEMIA NAUK STOSOWANYCH WINCENTEGO POLA W LUBLINIELublin, PL
43 500 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.