„Mechaniczne oczyszczanie ulic i studni wodościekowych na terenie gminy Kęty w 2025 r.”

Gmina Kęty

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00129205
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00129205/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-04 08:55
Lokalizacja
Kęty, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10f60772-9a9a-418c-ac27-8cff328cdb9b
Identyfikator
5492202969
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi zamiatania ulicUsługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowychUsługi sprzątania parkingów

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE "KOMAX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKęty, PL · lot 0
430 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00129205 z dnia 2025-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Mechaniczne oczyszczanie ulic i studni wodościekowych na terenie gminy Kęty w 2025 r.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kęty

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181824

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 7

1.5.2.) Miejscowość: Kęty

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-650

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 33/ 844 76 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kety.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugkety

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminakety.ezamawiajacy.pl/pn/gminakety/demand/192837/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Mechaniczne oczyszczanie ulic i studni wodościekowych na terenie gminy Kęty w 2025 r.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10f60772-9a9a-418c-ac27-8cff328cdb9b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00129205

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00043636/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Mechaniczne oczyszczanie ulic i studni wodościekowych na terenie Gminy Kęty w 2025 r.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00064470

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 412500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) Oczyszczanie studni wodościekowych na terenie Gminy Kęty w 2025 r. polegające na ręcznym oraz mechanicznym oczyszczaniu ścieków przykrawężnikowych, wpustów ulicznych i studni wodościekowych na terenie Gminy Kęty.
2) Mechaniczne oczyszczanie ulic na terenie Gminy Kęty w 2025 r. polegające na:
a) mechanicznym zamiataniu pasów dróg przy krawężnikach, zatok autobusowych, parkingów, zatok parkingowych, miejsc postojowych, zatok postojowych na terenie miasta Kęty i sześciu sołectw w Gminie Kęty,
b) usuwaniu liści, igliwia w okresie jesiennym z chodników, ciągów pieszo-rowerowych parkingów, miejsc postojowych, zatok postojowych zlokalizowanych wzdłuż zamiatanych ulic.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki nr 4 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90640000-5 - Usługi czyszczenia i opróżniania kanałów ściekowych

90914000-7 - Usługi sprzątania parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 430000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 430000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 430000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Komunalne “KOMAX” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 549 000 13 56

7.3.3) Ulica: Mickiewicza 8

7.3.4) Miejscowość: Kęty

7.3.5) Kod pocztowy: 32-650

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 430000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-14

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

1. Termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy do dnia 14.12.2025 r. z zastrzeżeniem, iż oczyszczanie studni wodościekowych na terenie Gminy Kęty należy wykonać do dnia 30.06.2025r.
2025-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi