Remont kwater i lokali mieszkalnych w podziale na 16 części
Agencja Mienia Wojskowego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00031174
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00031174/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-23 16:08
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ae98f05-856c-11eb-86b1-a64936a8669f
- Identyfikator
- 5261038122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
16 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00031174 z dnia 2022-01-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kwater i lokali mieszkalnych w podziale na 16 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 89 536 3100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.ol@amw.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://amw.eb2b.com.pl/open-auctions.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie mieniem Skarbu Państwa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont kwater i lokali mieszkalnych w podziale na 16 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ae98f05-856c-11eb-86b1-a64936a8669f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00031174
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001874/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.39 Remonty, naprawy w lokalach w budynkach (elementy wyposażenia i urządzeń), remonty lokali/kwater przed ponownym zasiedleniem - zasób OR Olsztyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00018940/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP-OO.2610.35.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 399437,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie -Bemowo Piskie ul. Kętrzyńskiego 184/35. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 3039,42 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokalu mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie -Bemowo Piskie ul. Kętrzyńskiego 173/2. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 6523,31 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokalu mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Białystok ul. Bema 62A/7. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 49514,55 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Braniewo ul. Kościuszki 24/4. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 7931,85 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Braniewo ul. Moniuszki 2D/6. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 19044,51 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Elbląg ul. Grottgera 82/5. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 3662,5 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie -Elbląg Lubraniecka 14/11. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 35362,75 PLN
Część 8
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Giżycko ul. Wojska Polskiego 5A/26. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 16528,77 PLN
Część 9
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Gołdap ul. Wolności 9/54. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 13034,72 PLN
Część 10
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Gołdap ul. Żeromskiego 12A/26. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 3546,8 PLN
Część 11
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Komorowo ul. Bociańskiego 2/18. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 38688,56 PLN
Część 12
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Komorowo ul. Kościelna 6/33. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 28154,63 PLN
Część 13
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Komorowo ul. Cegielniana 90B/30. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 25809 PLN
Część 14
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Komorowo ul. Cegielniana 90C/1. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 46103,95 PLN
Część 15
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Suwałki ul. Wojska Polskiego 25/10. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 68006,49 PLN
Część 16
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont lokali mieszkalnego będącego w zasobie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego w Olsztynie - Wysokie Mazowieckie ul. 1-go Maja 4A/1. Szczegółowy zakres robót stanowi załącznik w postaci przedmiaru robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 34486,13 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 8
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w postępowaniu wpłynęła jedna oferta - DZ SYSTEMS DAMIAN ZUŚKA Bałdzki Piec 13/1 10-687 Olsztyn, Wykonawca przesłał pismo informujące o rezygnacji z dalszego udziału w postępowaniu. Stwierdził, że nie jest w stanie wykonać remontów wskazanych w rozstrzygnięciu, co należy traktować jako uchylenie się od zawarcia umowy. Zgodnie z art. 263 ustaw w takiej sytuacji Zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie.
| 2022-01-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |