05010 - Przebudowa ul. Legnickiej od Rybackiej do pl. JPII w celu wydzielenia drogi dla rowerów
Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00031619
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00031619/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-24 10:22
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a6bfd1bb-0a21-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8971731383
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00031619 z dnia 2022-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
05010 - Przebudowa ul. Legnickiej od Rybackiej do pl. JPII w celu wydzielenia drogi dla rowerów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wrocław, w imieniu i na rzecz której działają Wrocławskie Inwestycje Sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36, 50-059 Wrocław na podstawie pełnomocnictwa Prezydenta Wrocławia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 020568529
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ofiar Oświęcimskich 36
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-059
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wi.wroc.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wi.wroc.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.wi.wroc.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
05010 - Przebudowa ul. Legnickiej od Rybackiej do pl. JPII w celu wydzielenia drogi dla rowerów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a6bfd1bb-0a21-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00031619
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001139/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 05010 "Budowa ścieżki rowerowej w ul. Legnickiej we Wrocławiu. Budowa ścieżki rowerowej po północnej stronie ul. Legnickiej na odcinku od pl. Jana Pawła II do ul. Rybackiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164900/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/32/TP/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Niniejsze zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową przekazaną przez Zamawiającego.
Zamówienie obejmuje:
a) wyznaczenie ścieżki rowerowej dwukierunkowej po stronie północnej ul. Legnickiej z wykorzystaniem istniejącego chodnika oraz części parkingu na pl. Solidarności i połączenie z istniejącą drogą rowerową w rejonie ul. Rybackiej oraz przejęciem podziemnym pod pl. Jana Pawła II,
b) wyznaczenie wyniesionego przejazdu oraz przejścia dla pieszych przez ul. Sokolniczą,
c) wykonanie chodników w rejonie wyznaczonej drogi rowerowej,
d) regulację/obniżenie istniejących krawężników kamiennych i betonowych wraz z ławą,
e) ułożenie obrzeży betonowych wraz z ławą,
f) wykonanie odwodnienia i wpustów deszczowych w rejonie ul. Sokolniczej,
g) wykonanie lokalnej odbudowy konstrukcji i nawierzchni jezdni,
h) wykonanie lokalnej odbudowy konstrukcji i nawierzchni chodników,
i) wykonanie prac związanych z zagospodarowaniem zieleni,
j) przebudowę sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu Legnicka-Rybacka-Nabycińska,
k) przebudowę kolidującego uzbrojenia - przestawienie latarni oświetlenia ulicznego,
l) wykonanie i wdrożenie nowej organizacji ruchu docelowego (oznakowanie poziome i pionowe) wraz z elementami BRD,
m) wyniesienie, wdrożenie i utrzymanie organizacji ruchu na czas prowadzenia robót budowlanych,
n) organizację, utrzymanie oraz likwidację zaplecza budowy,
o) rekultywację terenu po zakończonych robotach wszystkich branż,
p) wykonanie innych robót określonych w załączonej dokumentacji projektowej, jak również wypełnienie wszelkich wymogów i zobowiązań z niej wynikających,
r) sporządzenie operatu kolaudacyjnego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został przedstawiony w Części III Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45233221-4 - Malowanie nawierzchi
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty złożonej w niniejszym postępowaniu przez Rotomat sp. z o.o. ul. Stabłowicka 134, 54-062 Wrocław wynosi 1 219 898,60 zł brutto, a kwota jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 1 143 801,30 zł brutto.| 2022-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |