Rozbudowa budynku młodzieżowego schroniska turystycznego z przeznaczeniem na pomieszczenia świetlicy wiejskiej, wraz z budową centrum turystyczno-sportowo-rekreacyjnego we wsi Staniszów

Gmina Podgórzyn

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00031659
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00031659/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-24 10:35
Lokalizacja
Podgórzyn, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-53471606-19e7-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6110107601
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

JACEK WOJCIECHOWSKISiedlęcin, PL · lot 0
1 854 248,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00031659 z dnia 2022-01-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa budynku młodzieżowego schroniska turystycznego z przeznaczeniem na pomieszczenia świetlicy wiejskiej, wraz z budową centrum turystyczno-sportowo-rekreacyjnego we wsi Staniszów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Podgórzyn

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821718

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żołnierska 14

1.5.2.) Miejscowość: Podgórzyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-562

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 757548119

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: g.kolodziej@podgorzyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.podgorzyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://podgorzyn.bip.net.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa budynku młodzieżowego schroniska turystycznego z przeznaczeniem na pomieszczenia świetlicy wiejskiej, wraz z budową centrum turystyczno-sportowo-rekreacyjnego we wsi Staniszów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53471606-19e7-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00031659

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00046527/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa budynku młodzieżowego schroniska turystycznego, z przeznaczeniem na pomieszczenia świetlicy wiejskiej, wraz z budową centrum turystyczno-sportowo-rekreacyjnego we wsi Staniszów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00185253/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GP.271.2.9.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1539252,39 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Rozbudowa budynku młodzieżowego schroniska turystycznego, polegająca na dobudowie części parterowej z tarasem, przeznaczonej na pomieszczenia świetlicy wiejskiej, dostosowanej dla osób niepełnosprawnych oraz starszych w Staniszowie.
Wykonanie robót budowlanych na podstawie Decyzji Pozwolenia na budowę nr 709/19 z dnia 22.10.2019r. Rozbudowa budynku młodzieżowego schroniska turystycznego poprzez dobudowę części parterowej z tarasem, przeznaczonej na pomieszczenia świetlicy wiejskiej, dostosowanej dla osób niepełnosprawnych oraz starszych. W obiekcie zlokalizowane będą pomieszczenia: sala ogólna, sala zajęć praktycznych, pomieszczenie biblioteki, aneks kuchenny, pomieszczenia w.c. Część dobudowana to obiekt jednokondygnacyjny, parterowy, niepodpiwniczony, zaprojektowany na rzucie prostokąta, przykryty płaskim stropodachem, pełniącym funkcję tarasu. Elementy elewacji nawiązują do istniejącego budynku schroniska młodzieżowego. Obiekt o konstrukcji tradycyjnej, murowanej, posadowienie na ławach fundamentowych żelbetowych, stropodach o konstrukcji żelbetowej.
kubatura: 372,11 m3
powierzchnia zabudowy: 112,76m2
powierzchnia użytkowa: 96,90m2
Prace będą wykonywane na czynnym obiekcie. Wykonawca winien uwzględnić w złożonej ofercie okoliczności związane z wykonywaniem prac na czynnym obiekcie.

Część 2: Budowa centrum turystyczno – sportowo - rekreacyjnego „Pod Witoszą” w Staniszowie.
Wykonanie robót budowlanych na podstawie Decyzji Pozwolenia na budowę nr 488/2021 z dnia 27.08.2021r. Budowa boiska wielofunkcyjnego o wymiarach 19,10 x 32,10m z boiskiem do piłki nożnej, piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki, ogrodzenie i piłkochwyty, plac utwardzony nawierzchnią z kruszywa wraz ze ścieżką edukacyjno-przyrodniczą, odwodnienie i drenaż terenu, oświetlenie, monitoring, zjazd z drogi powiatowej nr 2653D, elementy małej architektury: ławki, tablice, kosze.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1854248,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2978214,40 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1854248,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo VOYAL Jacek Wojciechowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6111004808

7.3.4) Miejscowość: Siedlęcin

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Wykonanie nawierzchni poliuretanowej firmie BUD-ZIEM Sp. z o. o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1854248,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-09-30
2022-01-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane