Budowa budynku dla danieli oraz remont i przebudowa wolier dla bażantów w Akcencie ZOO w Białymstoku
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00036232
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00036232/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-26 14:10
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-66f9d6f7-4930-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00036232 z dnia 2022-01-26 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku dla danieli oraz remont i przebudowa wolier dla bażantów w Akcencie ZOO w Białymstoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słonimska 1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dgk@um.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku dla danieli oraz remont i przebudowa wolier dla bażantów w Akcencie ZOO w Białymstoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66f9d6f7-4930-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00036232
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-26
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000363/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.70 Rozbiórka i budowa budynku dla danieli w Akcencie ZOO
1.1.71 Modernizacja wolier ptaków grzebiących w Akcencie ZOO
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00281534/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DGK-IV.271.93.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 331393,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie budynku dla danieli oraz remont i przebudowa 5 szt. wolier dla bażantów w Akcencie ZOO położonym w Parku Konstytucji 3 Maja w Białymstoku na części działki nr 1998/2 o nr ewid. gruntu 1998/2 w rejonie ul. Podleśnej, obręb 0011 – Śródmieście.
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) rozbiórkę istniejącego budynku dla danieli oraz budowę nowego budynku dla danieli wraz z wykonaniem instalacji elektrycznej,
2) remont i przebudowę pięciu istniejących wolier dla bażantów obejmujący:
a) remont obudowy wolier z wymianą zadaszenia wolier z siatki polietylenowej na nową (poz. 1, poz. od 14 do 18, poz. od 41 do 45 przedmiaru robót budowlanych),
b) przebudowę pięciu istniejących wolier dla bażantów polegającą na rozbiórce istniejących drewnianych obiektów zlokalizowanych wewnątrz wolier z wykonaniem dodatkowego pokrycia (poz. od 2 do 13, poz. od 19 do 40 przedmiaru robót budowlanych).
3. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z pozwoleniem na budowę, dokumentacją projektową, przedmiarem robót oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót – załącznik nr 7 do SWZ.
5. Zamawiający wymaga udzielenia min. 3 letniej gwarancji na wykonane roboty budowlane, licząc od daty podpisania przez Zamawiającego i Wykonawcę protokołu odbioru końcowego. (Okres gwarancji podlega ocenie zgodnie z Rozdz. XIX SWZ) .
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45262300-4 - Betonowanie
45262700-8 - Przebudowa budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45453100-8 - Roboty renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena brutto jedynej pozostałej do badania (po odrzuceniu ofert nr 2 i 3) oferty nr 1 Wykonawcy: Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego „HYDROS” Tadeusz Kulesza, Adam Kulesza Sp. J. (ul. Dąbrowskiego 28, 15-950 Białystok) wynosząca 467 000,00 zł przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 407 614,60 zł brutto, natomiast brak jest możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny ww. oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 467000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 467000,00 PLN
| 2022-01-26 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |