Dostawa sprzętu komputerowego w ramach zadania pn. "Wsparcie szkół Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego związane z ograniczaniem skutków pandemii COVID-19"
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00038395
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-27 14:46
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Komputery przenośneKomputery osobisteAkcesoria komputerowe
Wykonawcy
2 przyznane
PIOTR CHMIELA RedicreoKraków, PL
105 006,33 PLNPIOTR CHMIELA RedicreoKraków, PL
105 006,33 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.