Zabezpieczenie przeciwpowodziowe trzech kolektorów deszczowych, stanowiących własność Gminy Brzeg, w obrębie ul. Oławskiej
GMINA BRZEG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00032054
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00032054/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-24 12:18
- Lokalizacja
- Brzeg, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-002cbe1f-63e7-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7471248878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00032054 z dnia 2022-01-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zabezpieczenie przeciwpowodziowe trzech kolektorów deszczowych, stanowiących własność Gminy Brzeg, w obrębie ul. Oławskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BRZEG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412711
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Brzeg
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-300
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 4169950
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@brzeg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.brzeg.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zabezpieczenie przeciwpowodziowe trzech kolektorów deszczowych, stanowiących własność Gminy Brzeg, w obrębie ul. Oławskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-002cbe1f-63e7-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00032054
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000970/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Zabezpieczenie przeciwpowodziowe trzech kolektorów deszczowych, stanowiących własność Gminy Brzeg, w obrębie ul. Oławskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00335614/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.IV.271.1.17.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa elementów kanalizacji deszczowej na istniejącym kolektorze DN 1000 oraz rozbiórka i budowa odcinka sieci kanalizacji deszczowej DN 400-500 w Brzegu przy ul. Oławskiej, na działce nr 84/7. W ramach zadania odcinek kanalizacji deszczowej zakończony wylotem DN 1000 zostanie rozbudowany o monolityczną prefabrykowaną komorę żelbetową, zintegrowaną z separatorem i zastawką kanałową oraz prefabrykowaną studzienką betonową DW 2000.
Zakres prac obejmuje:
1. Roboty ziemne-wykopy.
2. Odwadnianie wykopu.
3. Prace rozbiórkowe.
4. Likwidacja odcinka kolektora DN 1000 oraz DN 400-DN 500.
5. Likwidacja studzienki rewizyjnej DW1500.
6. Wykonanie studzienki DW2000.
7. Montaż układu oczyszczającego - komory żelbetowej wraz z wyposażeniem.
8. Wykonanie nowego podłączania odcinka DN 400-DN 500 oraz DN 1000.
9. Odtworzenie nawierzchni trawnikowych.
10. Próby szczelności oraz badania.
Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa wykonana przez AXIS Biuro Inżynierskie - Tomasz Abel z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wambierzyckiej 16/9, zawierająca dokumentację techniczną, opis robót, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót, oraz dokumentację pomocniczą którą są przedmiary robót.
Ponadto w trakcie realizacji zadania konieczne będzie wykonanie pomiarów odbiorowych, a także sporządzenie i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111250-5 - Badanie gruntu
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45112500-0 - Usuwanie gleby
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45223821-7 - Elementy gotowe
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45243600-8 - Roboty budowlane w zakresie ścianek szczelnych
45247270-3 - Budowa zbiorników
45510000-5 - Wynajem dźwigów wraz z obsługą operatorską
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dnia 21.01.2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie Zamawiającego, zgodnie z dokumentami zamówienia, miało mieć miejsce otwarcie ofert w przedmiotowym postępowaniu. Komisja Przetargowa stwierdziła, że do upływu terminu składania ofert (tj. 21.01.2022 r. godz. 09:00) nie została złożona żadna oferta. Zamawiający postanowił unieważnić postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-01-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |