Usługa ochrony oraz usługa obsługi gospodarczej nieruchomości położonej w Łysołajach-Kolonia gm. Milejów, pow. łęczyński, stanowiącej własność Województwa Lubelskiego

Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00129267
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00129267/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-04 09:11
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-14b75535-2b7a-4fb7-8922-b503b54b924e
Identyfikator
7123412672
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi ochroniarskieObsługa instalacji grzewczychUsługi sprzątaniaUsługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

Wykonawcy

1 przyznane

4MICA SPÓŁKA AKCYJNALUBLIN, PL · lot 0
307 112,8 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00129267 z dnia 2025-03-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa ochrony oraz usługa obsługi gospodarczej nieruchomości położonej w Łysołajach-Kolonia gm. Milejów, pow. łęczyński, stanowiącej własność Województwa Lubelskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Lubelskie - Lubelskie Centrum Innowacji i Technologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387842118

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Mieczysława Karłowicza 4

1.5.2.) Miejscowość: Lublin

1.5.3.) Kod pocztowy: 20-027

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: anna.krasinska@lcit.lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lcit.ezamawiajacy.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://lcit.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa ochrony oraz usługa obsługi gospodarczej nieruchomości położonej w Łysołajach-Kolonia gm. Milejów, pow. łęczyński, stanowiącej własność Województwa Lubelskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14b75535-2b7a-4fb7-8922-b503b54b924e

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00129267

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00028925

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OZP.26.1.79.2024.AKR

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 324698,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi ochrony oraz usługi obsługi gospodarczej nieruchomości położonej w Łysołajach-Kolonia gm. Milejów, pow. łęczyński, stanowiącej własność Województwa Lubelskiego.
2. Usługa ochrony obiektu obejmuje:
1) Codzienne sprawdzanie pomieszczeń, stanu zagrożenia pożarowego, stanu zadrzewienia i ogrodzenia.
2) Codzienne zapalanie i gaszenie świateł oświetlających posesję budynków.
3) Codzienne zamykanie bram i furtek w godzinach uzgodnionych z najemcami budynku mieszkalnego.
4) Czuwanie nad tym aby postronne osoby nie przebywały na terenie parku.
5) Nadzór w czasie opróżniania szamba, monitorowanie ilości pobranych cieczy ściekowych.
6) Wszelkie podejmowane czynności związane z ochroną obiektów Zamawiającego nie mogą być sprzeczne z ustawą z dnia 22.08.1997 r. o ochronie osób i mienia (Dz. U. z 2021 r., poz. 1995).
3. Usługa obsługi gospodarczej na obiekcie obejmuje:
1) Wykonywanie prac w parku (koszenie trawy, usuwanie gałęzi, konarów drzew, liści).
2) Dbanie o prawidłowe przechowywanie odpadów komunalnych, stałe utrzymanie czystości wokół pojemnika na odpady komunalne oraz zgłaszanie jego wywozu.
3) Odczyt licznika głównego prądu w Pałacu oraz podliczników w budynku mieszkalnym, a także głównego wodomierza (co miesiąc) w terminie do ostatniego dnia roboczego danego miesiąca.
4) Utrzymanie w sprawności technicznej zapasowego źródła wody – studni głębinowej znajdującej się na terenie posesji wokół Pałacu w Łysołajach.
5) Sprzątanie na posesji wokół Pałacu w Łysołajach.
6) W okresie grzewczym obsługa urządzeń grzewczych (nagrzewnice olejowe) według potrzeb wynikających z warunków pogodowych oraz dyspozycji wydanych przez osobę reprezentującą Zamawiającego wskazaną w Załączniku nr 3 do SWZ – Istotne postanowienia umowy, § 5. Przedstawiciele stron.
4. Nieruchomość położona w Łysołajach-Kolonia na działce nr 421 o pow. 2,2200 ha i na działce nr 423 o pow. 5,1279 ha zabudowana:
a) pałacem o pow. użytkowej 845,20 m2,
b) budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 148,70 m2,
c) portiernią o pow. użytkowej 28,70 m2,
d) budynkiem terapii zajęciowej o pow. użytkowej 109,60 m2,
e) magazynem (stodoła) o pow. użytkowej 127,60 m2,
f) magazynem o pow. użytkowej 26 m2,
g) budowlą hydrotechniczną,
h) ogrodzeniem z siatki.
5. Zakłada się, iż usługa ochrony oraz usługa obsługi gospodarczej nieruchomości położonych w Łysołajach-Kolonia gm. Milejów, pow. łęczyński na działce nr 421 i na działce nr 423 rozpocznie się od 3 lutego 2025 r. o godz. 0:00 i będzie się kończyła 3 lutego 2026 r. o godz. 24:00.
Szacowana liczba godzin na wykonanie usługi ochrony obiektu i terenu przyobiektowego Zamawiającego wynosi 8784.
Szacowana liczba godzin na wykonanie usługi obsługi gospodarczej obiektu i terenu przyobiektowego Zamawiającego wynosi 732 godziny za cały okres umowy tj. 60 godzin miesięcznie przez 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.
6. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 79710000-4 - Usługi ochroniarskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50721000-5 - Obsługa instalacji grzewczych

90910000-9 - Usługi sprzątania

70100000-2 - Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307112,80 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 420080,97 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307112,80 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): 4MICA SPÓŁKA AKCYJNA

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: GLADIATOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0001084738

7.3.3) Ulica: KRZEMIONKI 4

7.3.4) Miejscowość: LUBLIN

7.3.5) Kod pocztowy: 20-314

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-19

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307112,80 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2025-03-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi