SUKCESYWNA DOSTAWA ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH NA POTRZEBY STOŁÓWKI ZESPOŁU SZKÓŁ W DOBRZEJEWICACH W 2022 ROKU
ZESPÓŁ SZKÓŁ W DOBRZEJEWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00032699
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-24 14:54
- Lokalizacja
- Dobrzejewice, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8792642504
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneJajaProdukty mleczarskieRóżne produkty spożywczeOwoce, warzywa i podobne produktyProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneRyby przetworzone i konserwowaneProdukty głęboko mrożonePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Wykonawcy
7 przyznanych
'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
52 788 PLN'ABER' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOlsztyn, PL
69 697,1 PLNGRZEGORZ PRZYBYSZAleksandrów Kujawski, PL
55 402,2 PLNPAWEŁ TROKOWSKIRembiocha 23, PL
114 721,74 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
28 255,5 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
25 105,5 PLNPIEKARNIA POLKORN J. Zieliński sp. j.Ciechocinek, PL
4903,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.