Odśnieżanie dróg stanowiących własność Gminy Nowa Ruda w sezonie zimowym 2021/2022
GMINA NOWA RUDA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00032914
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-24 20:11
- Lokalizacja
- Nowa Ruda, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8851002747
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
9 przyznanych
ADAM BUCZAKOWSKILudwikowice Kłodzkie, PL
132,5 PLNADAM BUCZAKOWSKILudwikowice Kłodzkie, PL
125,28 PLNADAM BUCZAKOWSKILudwikowice Kłodzkie, PL
125,28 PLNADAM BUCZAKOWSKILudwikowice Kłodzkie, PL
125,28 PLNDARIUSZ CHROBOCIŃSKIRadków, PL
135 PLNWioletta Sikora AMAJUSuszyna, PL
119 PLNWioletta Sikora AMAJUSuszyna, PL
139 PLNWioletta Sikora AMAJUSuszyna, PL
139 PLNDARIUSZ CHROBOCIŃSKIRadków, PL
135 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.