Sukcesywne wykonywanie robót instalacyjnych gazowych, wod- kan i c.o., napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez Szczecińskie TBS Sp. z o.o. -w rejonie prawobrzeża

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00033298
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00033298/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-25 09:40
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9e793a5e-7db5-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
8521850722
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD MARCINKOWSKISzczecin, PL · lot 0
132 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00033298 z dnia 2022-01-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Sukcesywne wykonywanie robót instalacyjnych gazowych, wod- kan i c.o., napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez Szczecińskie TBS Sp. z o.o. -w rejonie prawobrzeża

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@stbs.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne wykonywanie robót instalacyjnych gazowych, wod- kan i c.o., napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez Szczecińskie TBS Sp. z o.o. -w rejonie prawobrzeża

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9e793a5e-7db5-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00033298

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 214 ust. 1, pkt. 5 ustawy z dnia 11 września 2019 roku PZP, zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki ze względu na wyjątkową sytuację niewynikającą z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, której nie mógł on przewidzieć, wymagane jest natychmiastowe wykonanie zamówienia, a nie można zachować terminów określonych dla innych trybów udzielenia zamówienia. W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym wpłynęła jedna oferta, która została złożona bez opatrzenia właściwym podpisem elektronicznym, więc podlegała odrzuceniu na podstawie art. 226 pkt 1 ppkt 3 i ppkt 6 w związku z art. 63 pkt 2 ustawy. Wobec powyższego zamawiając zobligowany był unieważnić przedmiotowe postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego i udzielić zamówienia z wolnej ręki z uwagi na konieczność natychmiastowego wykonania zamówienia.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Wr 2/DZE/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie robót instalacyjnych gazowych, wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania, związanych z remontami budynków, lokali i przyległego terenu, napraw, wymiany i usuwanie awarii, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w zasobach własnych, zarządzanych przez Zamawiającego i budynkach Wspólnot Mieszkaniowych położonych na terenie Gminy Miasta Szczecin – w rejonie prawobrzeża. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają warunki zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 57,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana "Marcinkowski" Ryszard Marcinkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9552162610

7.3.3) Ulica: ul. Krzemienna 52/6

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-03-31
2022-01-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane