Remont dachu (po pożarze) wraz z robotami towarzyszącymi w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Krakowskiej 20 w Tarnowskich Górach

ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI TARNOGÓRSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00034456
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00034456/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-01-25 14:26
Lokalizacja
Tarnowskie Góry, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e2818eb-529e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6452558212
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH PIECHMIASTECZKO ŚLĄSKIE, PL · lot 0
394 200 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00034456 z dnia 2022-01-25

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dachu (po pożarze) wraz z robotami towarzyszącymi w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Krakowskiej 20 w Tarnowskich Górach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD NIERUCHOMOŚCI TARNOGÓRSKICH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381486540

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Towarowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Tarnowskie Góry

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-600

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@znt-tg.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.znt-tg.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/znt

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dachu (po pożarze) wraz z robotami towarzyszącymi w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Krakowskiej 20 w Tarnowskich Górach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e2818eb-529e-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00034456

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-25

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00294564/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 09/2021/ZNT

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dachu (po pożarze) wraz z robotami towarzyszącymi w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Krakowskiej 20 w Tarnowskich Górach . Właścicielem budynku jest Gmina Tarnowskie Góry.
Zakres prac obejmuje w szczególności:
1) pra ce przygotowawcze (skompletowanie materiałów, sprzętu i urządzeń , zajęcie chodnika, montaż rusztowań itp.
2) rozbiórka ław kominiarskich,
3) rozbiórka pokrycia dachowego z dachówki karpiówki podwójnej (część dachówki do odzysku),
4) częściowa wymiana łat i kontrłat,
5) usunięcie warstwy spalenizny z elementów drewnianych wraz z impregnacją,
6) częściowa wymiana elementów drewnianych zniszczonych przez pożar,
7) uzupełnienie tynków na kominie i ścianie w miejscu po pożarze,
8) ułożenie ekranu zabezpieczającego z folii,
9) pokryci e dachu dachówką karpiówką podwójną (część dachówki z odzysku) wraz z akcesoriami,
10) wykonanie konstrukcji nośnej oraz montaż wyłazów dachowych,
11) wymiana okienek połaciowych,
12) montaż ław oraz stopni kominiarskich,
13) wymiana obróbek blacharskich,
14) wymiana nasad ko minowych oraz rur wywiewnych,
15) wymiana rynien dachowych oraz rur spustowych lukarn,
16) przełożenie nasad kominowych,
17) dostawa i montaż drabin stalowych,
18) wymiana instalacji elektrycznej na strychu,
19) montaż rur kanalizacyjnych na strychu wraz z odpowietrzeniem ins talacji,
20) wymiana drzwi wejściowych na strych,
21) wymiana czyszczaków od strony podwórka,
22) likwidacja okienek piwnicznych wraz z wykonaniem wentylacji,
23) wywóz i utylizacja gruzu.
2. Szczegółowy zakres robót oraz warunki realizacji zamówienia zostały opisane w opisie przedmiotu zamówienia ,
specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, w przedmiarach robót oraz w projektowanych postanowieniach umowy. Dokumenty te należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się, przy czym Wykonawca jest zobowiązany do wykonania wszystkich prac wynikających z dokumentacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 394200,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 394200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 394200,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PWI Wojciech Piech

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: nie dotyczy

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6452379337

7.3.3) Ulica: Śląska 5a

7.3.4) Miejscowość: Miasteczko Śląskie

7.3.5) Kod pocztowy: 42-610

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 394200,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 112 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-01-25 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane