Roboty remontowe budynku gospodarczego w miejscowości Krasny Las gm. Supraśl
Nadleśnictwo Dojlidy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00057782
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00057782/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-15 13:20
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73e1106c-fc1e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5420303336
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00057782 z dnia 2022-02-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty remontowe budynku gospodarczego w miejscowości Krasny Las gm. Supraśl
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Dojlidy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 05002633100000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja 1000-lecia Państwa Polskiego 75
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-111
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 85 743 68 75
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dojlidy@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_bialystok/nadl_dojlidy/zamowienia_publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_dojlidy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Lesnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty remontowe budynku gospodarczego w miejscowości Krasny Las gm. Supraśl2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73e1106c-fc1e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00057782
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00066294/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Wymiana pokrycia dachowego bud. Gospodarczy (Krasny Las)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148735/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.97.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 88266,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane pod nazwą: „Roboty remontowe budynku gospodarczego w miejscowości Krasny Las gm. Supraśl”
2. Lokalizacja inwestycji: Krasny Las 1, budynek gospodarczy posadowiony na części dz. nr ewid. 31/1 obręb ewid. Sobolewo gmina Supraśl.
3. Określenie przedmiotu i zakresu zamówienia:
a) rozebranie pokrycia dachowego z płyt azbestowo-cementowych,
b) transport i utylizacja płyt azbestowo-cementowych,
c) roboty rozbiórkowe rynien oraz innych obróbek blacharskich,
d) rozbiórka komina w części ponad konstrukcją dachu,
e) wyrównanie istniejących krokiew i łat (także wymiana uszkodzonych)
f) wykonanie pokrycia dachowego blachą powlekaną dachówkową w kolorze brązowym (np. RAL 8017) na łatach,
g) wykonanie nowych obróbek blacharskich, rynien dachowych i rur spustowych – w kolorze zbliżonym do koloru dachu,
h) roboty wykończeniowe,
i) w pozycji dotyczącej pokrycia dachowego należy uwzględnić zakup i montaż prefabrykowanych płotków przeciwśniegowych z akcesoriami (np. dachówki ze wspornikiem 1,11 szt/1mb),
j) oczyszczenie poszycia ścian zewnętrznych budynku gospodarczego z mchu i luźnych zanieczyszczeń, przygotowanie ścian pod malowanie,
k) regulacja drzwi,
l) wymiana wrót drewnianych (część budynku prawa, wschodnia), nowe wrota drewniane zewnętrzne pełne (ramiak dolny górny i boczny) muszą być fabrycznie wykończone (złożone i pomalowane w fabryce lub zakładzie stolarskim), w kolorze brązowym; grubość min 5 cm; ościeżnica drewniana sosnowa; nowe zawiasy stalowe dostosowane do ciężaru nowych wrót po 3 szt. na każde skrzydło; wrota będą wyposażone w zamek, zasuwę lub rygiel z możliwością zamknięcia na stałe; Wykonawca dokona na gruncie obliczeń niezbędnych do zamówienia i późniejszego montażu wrót.
m) wymiana drzwi drewnianych (część budynku prawa, wschodnia), nowe kompletne drzwi drewniane zewnętrzne pełne (ramiak dolny górny i boczny) muszą być fabrycznie wykończone (złożone i pomalowane w fabryce lub zakładzie stolarskim), w kolorze brązowym; ościeżnica drewniana sosnowa; nowe zawiasy; Wykonawca dokona na gruncie obliczeń niezbędnych do zamówienia i późniejszego montażu drzwi.
n) impregnacja 2-krotna ścian poszycia (desek) preparatem drewnochronnym,
o) wywóz materiałów z rozbiórek,
p) zakup i transport wszelkich materiałów, akcesoriów pomocniczych niezbędnych do realizacji zadania,
q) roboty porządkowe.
10. Zakres prac obejmuje:
a) wykonanie pełnego zakresu robót ujętych w postępowaniu i opisanych SWZ,
b) wykonanie niezbędnych robót towarzyszących (zorganizowanie placu budowy, zaplecza budowy, uporządkowania terenu po pracach itp.),
c) pokrycie wszelkich kosztów i opłat z tytułu uzbrojenia terenu itp. ,
d) wykonanie instrukcji i oznakowania obiektów zgodnie z obowiązującymi przepisami,
e) zorganizowanie i przeprowadzenie prób, badań i odbiorów – w zależności od potrzeb,
f) uporządkowanie i odtworzenie terenu po zakończeniu budowy,
g) zapewnienie w okresie gwarancji pełnego i nieodpłatnego serwisu gwarancyjnego,
h) odpady inne niż niebezpieczne, powstałe w trakcie realizacji inwestycji – należy gromadzić w sposób selektywny i bezpieczny dla środowiska oraz wykorzystać gospodarczo lub odprowadzić na składowisko komunalne,
i) odpady niebezpieczne powstałe w trakcie realizacji inwestycji – należy gromadzić w sposób bezpieczny dla środowiska oraz przekazać specjalistycznej firmie zajmującej się utylizacją tego typu odpadów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262660-5 - Usuwanie azbestu
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
90650000-8 - Usługi usuwania azbestu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy PZP - wszystkie złożony oferty zostały odrzucone.| 2022-02-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |