Dostawa dodatkowego wyposażenia serwerowni wraz z montażem – w ramach projektu Małopolski System Informacji Medycznej (MSIM)
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00040329
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00040329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-01-28 14:52
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-54e91621-3e20-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 5250008057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia awaryjne i zabezpieczająceSystemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwaSystemy alarmoweUrządzenia klimatyzacyjneInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalacje zasilania elektrycznego
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00040329 z dnia 2022-01-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa dodatkowego wyposażenia serwerowni wraz z montażem – w ramach projektu Małopolski System Informacji Medycznej (MSIM)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej –Curie –Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288366
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Garncarska 11
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-115
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (12) 634-82-82
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@onkologia.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.nio-krakow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.ogloszenia.propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa dodatkowego wyposażenia serwerowni wraz z montażem – w ramach projektu Małopolski System Informacji Medycznej (MSIM)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-54e91621-3e20-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00040329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zakup współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu „Małopolski System Informacji Medycznej (MSIM)” RPMP.02.01.05-12-0228/18 oś 2: Cyfrowa Małopolska, działanie 2.1 e-administracja i otwarte zasoby, poddziałanie 2.1.5 e-usługi w ochronie zdrowia Regionalnego programu operacyjnego województwa małopolskiego na lata 2014–20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00020066/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-271-58/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa dodatkowego wyposażenia serwerowni wraz z montażem - w ramach projektu Małopolski System Informacji Medycznej (MSIM) - zgodnie z treścią załączników nr 1A i 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa
35121700-5 - Systemy alarmowe
39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie oferty złożone w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego podlegały odrzuceniu.| 2022-01-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |