Sukcesywne dostawy rękawic diagnostycznych

WIELOSPECJALISTYCZNY SZPITAL MIEJSKI IM.DR EMILA WARMIŃSKIEGO - SPZOZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00037283
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-27 10:41
Lokalizacja
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9532293970
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rękawice jednorazowe

Wykonawcy

3 przyznane

RC MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
62 667 PLN
RC MEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL
62 667 PLN
INTERNATIONAL CLEANING SERVICES POLSKA Z. KOTŁOWSKI, H. KOTŁOWSKA SPÓŁKA JAWNAMosty, PL
9995,08 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.