Dostawa wyposażenia dla szkół w ramach programu: „Laboratoria Przyszłości”
Gmina Starogard Gdański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00035712
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-26 12:35
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5922079828
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Sprzęt dydaktycznyKomputery przenośneDrukarki i ploteryAparatura do nagrywania i powielania dźwięku i obrazu wideoMikrofony i głośnikiAkcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideoUrządzenia do lutowania na miękko i na twardo
Wykonawcy
8 przyznanych
PESTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarogard Gdański, PL
106 768,9 PLNPESTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarogard Gdański, PL
68 748,73 PLNPESTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarogard Gdański, PL
56 248,73 PLNPESTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarogard Gdański, PL
56 248,73 PLNPESTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarogard Gdański, PL
56 248,72 PLNPESTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarogard Gdański, PL
24 984,7 PLNPESTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarogard Gdański, PL
24 984,7 PLNPESTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStarogard Gdański, PL
24 984,7 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.