„Wykonanie dokumentacji projektowej budowy i przebudowy drogi gminnej ul. 3-go Maja w m. Błonie, na odcinku od ul. Szkolnej do DK92 wraz z przebudową skrzyżowania z DK92 (długość odcinka ok. 1550m)”

Gmina Błonie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00038256
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-27 14:15
Lokalizacja
Błonie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1181788623
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.