Sukcesywne dostawy produktów żywnościowych dla potrzeb Domu Pomocy Społecznej w Młodzieszynie przy ulicy Wyszogrodzkiej 101 – od dnia 1 stycznia do dnia 31 grudnia 2022 roku

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MŁODZIESZYNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00037990
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-27 13:26
Lokalizacja
Młodzieszyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8371016778
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkty mleczarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneRóżne produkty spożywczeJajaPieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieWarzywa mrożoneRyby przetworzone i konserwowaneOwoce, warzywa i podobne produkty

Wykonawcy

7 przyznanych

GOBARTO SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
125 129,7 PLN
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
88 255,15 PLN
ARKADIUSZ LISOWSKIPłock, PL
29 000 PLN
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W MŁODZIESZYNIEWarszawa, PL
17 658,25 PLN
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
25 615 PLN
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
25 615 PLN
KONRAD LEŚNIEWSKISochaczew, PL
77 075,1 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.