Kompleksowa dostawa gazu ziemnego do budynku Ośrodka Zdrowia z kompleksem mieszkalnym i budynku biurowego

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00038928
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-28 08:58
Lokalizacja
Małkinia Górna, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7591740369
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Gaz ziemnyPrzesył gazu

Wykonawcy

2 przyznane

DUON DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWysogotowo k. Poznania, Przeźmierowo, PL
258 035,55 PLN
DUON DYSTRYBUCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWysogotowo k. Poznania, Przeźmierowo, PL
258 035,55 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.