Dostawa paliw płynnych i gazu

Powiatowy Zarząd Dróg w Bełchatowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00037941
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-01-27 13:16
Lokalizacja
Bełchatów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7691837743
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Benzyna bezołowiowaOlej napędowySkroplony gaz ropopochodny (LPG)

Wykonawcy

3 przyznane

ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNY 'AREX' MARIA ZAŁĘCZNA, KRZYSZTOF MIELCZAREK SPÓŁKA JAWNABełchatów, PL
10 000 PLN
ŁUKASZ SZWEDŻarnów, PL
300 000 PLN
ZAKŁAD HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNY 'AREX' MARIA ZAŁĘCZNA, KRZYSZTOF MIELCZAREK SPÓŁKA JAWNABełchatów, PL
10 000 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.