Sukcesywna dostawa produktów spożywczych dla potrzeb Szkoły Podstawowej nr 1 im. M Dąbrowskiej we Wrocławiu
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. MARII DĄBROWSKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00038719
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-27 22:58
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8981407980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskieProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneRóżne produkty spożywczeDania gotoweŚwieże filety rybneMleko i śmietanaProdukty zbożoweWarzywa mrożoneProdukty głęboko mrożoneWarzywa, owoce i orzechyOwoce, warzywa i podobne produkty
Wykonawcy
9 przyznanych
ANGELIKA UCHAŃSKADługołęka, PL
4000 PLNZakład przetwórstwa Mięsnego E.M.K. „ Smolarek” sp. j.Kościan, PL
80 000 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
50 000 PLNKRZYSZTOF KOZŁOWSKIWrocław, PL
52 920 PLNANGELIKA UCHAŃSKADługołęka, PL
25 000 PLNMARIAN SOPINKAWrocław, PL
20 000 PLNMARIAN SOPINKAWrocław, PL
30 000 PLNMARIAN SOPINKAWrocław, PL
20 000 PLNMARIAN SOPINKAWrocław, PL
80 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.