„Wykonanie robót budowlanych dla rozbudowy drogi gminnej polegające na budowie centrum przesiadkowego w Sukowie gm. Daleszyce”
Gmina Daleszyce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00038530
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00038530/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-27 15:24
- Lokalizacja
- Daleszyce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-42685ba4-5d8d-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6572525617
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00038530 z dnia 2022-01-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie robót budowlanych dla rozbudowy drogi gminnej polegające na budowie centrum przesiadkowego w Sukowie gm. Daleszyce”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Daleszyce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010040
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Staszica
1.5.2.) Miejscowość: Daleszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-021
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@daleszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.daleszyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie robót budowlanych dla rozbudowy drogi gminnej polegające na budowie centrum przesiadkowego w Sukowie gm. Daleszyce”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-42685ba4-5d8d-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00038530
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010409/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.28 Wykonanie robót budowlanych dla rozbudowy drogi gminnej polegające na budowie centrum przesiadkowego w Sukowie gm. Daleszyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Daleszyce”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00316820/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AR.ZP.271.37.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2437973,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla rozbudowy drogi gminnej polegające na budowie centrum przesiadkowego w Sukowie gm. Daleszyce w ramach projektu nr RPSW.06.02.00-26-0020/16 „Wsparcie działań w zakresie zrównoważonej mobilności ZIT KOF na obszarze Gminy Daleszyce poprzez budowę centrum przesiadkowego”.
W zakres inwestycji wchodzi w szczególności:
Rozbudowa drogi gminnej klasy L na długości 167,5mb,
Budowa jezdni bitumicznej pętli autobusowej z dwoma wyodrębnionymi zjazdami dla relacji wjazdu i wyjazdu na teren centrum;
Budowa placu postojowego dla autobusów z 4 stanowiskami postojowymi;
Budowa zatoki autobusowej z postojem równoległym do jezdni na dwa stanowiska;
Budowa 4 zatok postojowych dla pojazdów osobowych z parkowaniem prostopadłym, z łączną liczbą stanowisk 47, w tym 3 stanowiska dla niepełnosprawnych;
Budowa ścieżki pieszo-rowerowej z parkingiem dla rowerów – 16 stanowisk;
Budowa chodników;
Budowa zjazdów indywidualnych;
Elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci;
W ramach inwestycji przewiduje się również:
Budowę budynku poczekalni wraz z instalacjami wewnętrznymi (mini dworca);
Budowę oświetlenia ulicznego;
Budowę kanału technologicznego;
Budowę kanalizacji deszczowej;
Budowę przyłącza wodociągowego;
Budowę przyłącza kanalizacji sanitarnej;
Usunięcie kolizji z istniejącą infrastrukturą techniczną, obejmującą: przebudowę napowietrznej sieci teletechnicznej,
Wycinki kolidujących z drogą drzew i krzewów;
Nasadzenia kompensacyjne;
Wyposażenie budynku poczekalni wraz z toaletami i pomieszczeniem dla matki z dzieckiem
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31321210-7 - Kabel niskiego napięcia
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45232310-8 - Roboty budowlane w zakresie linii telefonicznych
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45261215-4 - Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45520000-8 - Wynajem koparek wraz z obsługą operatorską
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, iż cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 ust. 1 pkt 3 ustawy postępowanie unieważniono.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2877336,35 PLN
| 2022-01-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |