Usługa serwisowania oprogramowania Strefy Płatnego Parkowania w Gdyni
Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00038185
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-27 14:00
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowaniaKonserwacja i naprawa mikrokomputerówUsługi instalowania urządzeń komputerowych i przetwarzania informacjiUsługi poawaryjnego odzyskiwania systemu
Wykonawcy
3 przyznane
CITY PARKING GROUP SPÓŁKA AKCYJNAGrudziądz, PL
269 849,7 PLNSYSTEMEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
64 575 PLNSYSTEMEG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
64 575 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.