Budowa hali sportowej wraz z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile.
Gmina Piła
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00040957
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00040957/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-31 08:43
- Lokalizacja
- Piła, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b5611ae-6702-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 7642614167
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00040957 z dnia 2022-01-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali sportowej wraz z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Piła
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791164
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Staszica 10
1.5.2.) Miejscowość: Piła
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.pila.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pila.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umpila.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali sportowej wraz z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b5611ae-6702-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00040957
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002350/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Budowa hali sportowej wraz z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00331717/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.TP.55.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa hali sportowej wraz z zagospodarowaniem terenu przy Szkole Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Pile.
2. Zakres prac obejmuje:
a) wykonanie hali sportowej w technologii budownictwa pasywnego wraz z niezbędną infrastrukturą oraz zagospodarowaniem terenu, w tym:
- budowa hali sportowej z łącznikiem wraz instalacjami i kompletem urządzeń i wyposażenia zgodnie z projektem,
- rozbiórka, budowa i przebudowa utwardzeń, w tym drogi dojazdowej, miejsc postojowych i chodników, budowa bieżni lekkoatletycznej i do skoków w dal,
- rozbiórka i budowa instalacji ciepłowniczej,
- rozbiórka i budowa instalacji wodnej i kanalizacyjnej,
- budowa przyłącza i instalacji kanalizacji deszczowej,
- budowa przyłącza kanalizacji sanitarnej,
- budowa przyłącza wodociągowego,
- rozbiórka fragmentu istniejącej i budowa nowej instalacji oświetlenia zewnętrznego, budowa ogrodzenia i elementów małej architektury,
- zagospodarowanie zielenią.
b) wykonanie dokumentacji odbiorowej,
c) dostarczenie niezbędnych i kompletnych dokumentów koniecznych do uzyskania decyzji na użytkowanie.
3. Szczegółowy zakres rzeczowy robót oraz wymagania Zamawiającego w odniesieniu do przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót, wydane decyzje administracyjne oraz inne udostępnione dokumenty, stanowiące załączniki do SWZ.
4. Zastrzeżenie obowiązku wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań:
Zamawiający, stosownie do dyspozycji art. 121 ustawy Pzp, wymaga osobistego wykonania przez wykonawcę kluczowych zadań polegających na wykonywaniu dla budynku hali sportowej robót żelbetowych, wyszczególnionych w projekcie wykonawczym konstrukcji pkt 1.11.1 FUNDAMENTY, 1.11.2 SŁUPY ŻELBETOWE, 1.11.3 BELKI ŻELBETOWE, 1.11.4 STROPY ŻELBETOWE, 1.11.5 SCHODY ŻELBETOWE, 1.11.6 TRZONY WINDOWE I 1.11.7 ŚCIANY ŻELBETOWE.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
45212225-9 - Roboty budowlane związane z halami sportowymi
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
77211600-8 - Sadzenie drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający nie może zwiększyć środków na realizację zamówienia do wysokości ceny najkorzystniejszej oferty.
| 2022-01-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |