Remonty nawierzchni tymczasowych w Koszalinie
Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00040190
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00040190/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-01-28 14:17
- Lokalizacja
- Koszalin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-556a5b1f-7511-11ec-83b1-bea871b78b5b
- Identyfikator
- 6692385366
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00040190 z dnia 2022-01-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni tymczasowych w Koszalinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Transportu w Koszalinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330002466
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połczyńska
1.5.2.) Miejscowość: Koszalin
1.5.3.) Kod pocztowy: 75-815
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdit-koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdit-koszalin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.zdit-koszalin.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remonty nawierzchni tymczasowych w Koszalinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-556a5b1f-7511-11ec-83b1-bea871b78b5b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00040190
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-01-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00334756/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remonty nawierzchni tymczasowych w Koszalinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00019694/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZP.221.1.2022.ESz
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są remonty nawierzchni tymczasowych w Koszalinie, obejmujące:
- profilowanie i zagęszczenie nawierzchni gruntowych i ulepszonych – 190 000 m2
- miejscowe uzupełnienie ubytków pomiędzy płytami betonowymi mieszanką optymalną z kruszywa łamanego – materiał wykonawcy – 15 m3
- dowóz materiału na uzupełnienia z wbudowaniem i zagęszczeniem (materiał inwestora) – 400 m3
- roboty ziemne w gruncie kat. II – IV z wywozem na składowisko i opłata za składowanie – 70 m3
- ścinanie zawyżonych poboczy z profilowaniem i zgęszczeniem – 600 mb
- wywóz nadmiaru gruntu pochodzącego ze ścinki poboczy – 200 m3
- wykonywanie rowków odpływowych w zawyżonych poboczach (min. 5 jednorazowo) – 30 szt
- odtworzenie geometrii dna rowów z profilowaniem skarp na szer. do 3m od krawędzi pobocza do dna rowu – 1500 mb
- naprawa cząstkowa nawierzchni gruntowej z dowozem i zagęszczeniem kruszywa w miejscu ubytków i kolein (min. 1 m3) – 50 m3.
- naprawa cząstkowa nawierzchni poboczy z dowozem i zagęszczeniem kruszywa w miejscu ubytków i kolein (min. 1 m3) – 50 m3.
2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w dokumentacji przetargowej oraz SST.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez przeprowadzania negocjacji do terminu składania ofert tj. do dnia 28.01.2022 r. do godz. 12.00 nie złożono żadnej oferty.| 2022-01-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |