Zimowe utrzymanie dróg i chodników na terenie Gminy Korczyna w 2022 roku
GMINA KORCZYNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00041313
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-01-31 11:11
- Lokalizacja
- Korczyna, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6842376826
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
5 przyznanych
TOMASZ KOWALCZYKOdrzykoń, PL
124 800 PLNTOMASZ KOWALCZYKOdrzykoń, PL
124 800 PLNPAWEŁ PARADYSZKorczyna, PL
79 800 PLNPAWEŁ PARADYSZKorczyna, PL
49 800 PLNBOŻENA HAJNASKrasna, PL
49 800 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.