WYKONANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH NA DROGACH GMINNYCH W GMINIE SKRZYSZÓW

GMINA SKRZYSZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00044091
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00044091/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-02 08:32
Lokalizacja
Skrzyszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-25c29503-269e-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
9930340717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie różnych nawierzchniFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAŚLE38-200 Jasło, PL · lot 0
149 894,2 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00044091 z dnia 2022-02-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH NA DROGACH GMINNYCH W GMINIE SKRZYSZÓW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKRZYSZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660861

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 642

1.5.2.) Miejscowość: Skrzyszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-156

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ug.skrzyszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/ugskrzyszow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.malopolska.pl/ugskrzyszow,m,216290,zamowienia-publiczne-ogloszenia.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

WYKONANIE NAWIERZCHNI ASFALTOWYCH NA DROGACH GMINNYCH W GMINIE SKRZYSZÓW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25c29503-269e-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00044091

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00218726/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.24.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 475741,08 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w gminie Skrzyszów.
część I zamówienia: Wykonanie nawierzchni asfaltowych w ramach funduszy sołeckich.
a) wykonanie nakładki asfaltowej przy drodze gminnej dz. nr: 461/21, 462/1, 461/16, 461/14, 430, 461/19, 461/20, 460/1 w Łękawicy o długości 322 mb
b) wykonanie nakładki asfaltowej przy drodze gminnej dz. nr: 455/1, 456/2, 457/2 w Łękawicy o długości 136 mb
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarach robót (załącznik nr 8 do SWZ) oraz zakresach robót objętych zamówieniem (załącznik nr 9 do SWZ).
3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest prowadzić obsługę geodezyjną, w tym wykonać inwentaryzację geodezyjną powykonawczą zaklauzulowaną przez Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Tarnowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

4.5.5.) Wartość części: 90787,42 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni asfaltowych na drogach gminnych w gminie Skrzyszów.
część II zamówienia: Wykonanie nawierzchni asfaltowej na drogach gminnych. Zakres prac obejmuje wykonanie:
a) poszerzenie drogi "Księża" w Ładnej na odcinku 80 mb,
b) wykonanie łat na drogach „Księża” oraz „Na Średzinach” na powierzchni 101,1 m2,
c) nawierzchni asfaltowej na drodze od remizy OSP w Ładnej o długości 250 mb,
d) nawierzchni asfaltowej drogi "Na Chwistka" w Pogórskiej Woli o długości 295 mb,
e) nawierzchni asfaltowej drogi "Na Zdeba" w Pogórskiej Woli o długości 90 mb,
f) nawierzchni asfaltowej drogi "Na Olszówkę" w Pogórskiej Woli o długości 255 mb,
g) nawierzchni asfaltowej drogi koło "Rybakówki" w Skrzyszowie o długości 250 mb,
h) nawierzchni asfaltowej drogi "Za Hitpolem" w Skrzyszowie o długości 75 mb,
i) nawierzchni asfaltowej drogi "Na Jutrzenkę" w Szynwałdzie o długości 200 mb,
j) nawierzchni asfaltowej drogi "Na Korzeń" w Szynwałdzie o długości 225 mb.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w przedmiarach robót (załącznik nr 8 do SWZ) oraz zakresach robót objętych zamówieniem (załącznik nr 9 do SWZ).
3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest prowadzić obsługę geodezyjną, w tym wykonać inwentaryzację geodezyjną powykonawczą zaklauzulowaną przez Wydział Geodezji Starostwa Powiatowego w Tarnowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

4.5.5.) Wartość części: 384953,66 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 149894,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 150000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 149894,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 685-19-49-581

7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 30

7.3.4) Miejscowość: Jasło

7.3.5) Kod pocztowy: 38-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-11-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 149894,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, w zakresie części II, Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 487 509,43 zł, a wartość złożonej oferty nie podlegającej odrzuceniu wynosi 600 000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć przeznaczonej kwoty.
Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3) ustawy p.z.p. postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny najkorzystniejszej oferty.

2022-02-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane