Przetarg na dostawę środków żywnościowych dla potrzeb podmiotu leczniczego " Zespół opieki Zdrowotnej w Kłodzku
"ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ" W KŁODZKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00043191
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-01 11:59
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8831598671
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneOwoce, warzywa i podobne produktyOleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
Wykonawcy
10 przyznanych
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W KŁODZKUKłodzko, PL
126 403,2 PLNLAKTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKłodzko, PL
22 050 PLNLAKTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKłodzko, PL
319 438,38 PLNGMINNA SPÓŁDZIELNIA "SAMOPOMOC CHŁOPSKA" W KŁODZKUKłodzko, PL
50 930,25 PLNLaktis Sp z o.o.Kłodzko, PL
64 517,78 PLNLAKTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKłodzko, PL
61 891,12 PLNLAKTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKłodzko, PL
10 455,38 PLNLAKTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKłodzko, PL
14 847 PLNLAKTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKłodzko, PL
22 050 PLNLAKTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJIKłodzko, PL
1438,5 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.