150/21 Wyłonienie kadry dydaktycznej w ramach projektu pn. „Podniesienie kompetencji zawodowych pracowników systemu ochrony zdrowia w zakresie zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży”
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00043405
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-01 13:04
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7770003104
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
Gabinet Psychologiczny Marcelina PtakPoznań, PL
30 000 PLNGabinet Psychologiczny Małgorzata SzymanowskaŁochowo, PL
30 000 PLNPrywatny Gabinet Psychologiczny Tomasz BasińskiPoznań, PL
30 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.