Sukcesywne wykonanie i montaż osłon okiennych – żaluzji i plis zaciemniających w budynku Ministerstwa Rozwoju i Technologii zlokalizowanym w Warszawie

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00043023
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00043023/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-02-01 11:07
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-93958162-6894-11ec-ae77-fe331fedffdc
Identyfikator
7010797920
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Rolety wewnętrzneZasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylneRoletyInstalowanie rolet

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00043023 z dnia 2022-02-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sukcesywne wykonanie i montaż osłon okiennych – żaluzji i plis zaciemniających w budynku Ministerstwa Rozwoju i Technologii zlokalizowanym w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Rozwoju i Technologii

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 369267361

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pl. Trzech Krzyży 3/5

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-507

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@mrit.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mrpit.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywne wykonanie i montaż osłon okiennych – żaluzji i plis zaciemniających w budynku Ministerstwa Rozwoju i Technologii zlokalizowanym w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93958162-6894-11ec-ae77-fe331fedffdc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00043023

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00009751/21/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Wykonanie i montaż osłon okiennych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00337036/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BDG-V.2610.46.2021.PC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 290000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie i montaż osłon okiennych – żaluzji i plis zaciemniających w budynku Ministerstwa Rozwoju i Technologii zlokalizowane\ym w Warszawie.
2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 6 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy”, a w szczególności załącznik nr 3 do umowy pn. „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ)”
3.Dodatkowe wymagania Zamawiającego związane z realizacją przedmiotu zamówienia w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 95 ustawy:
3.1. Wykonawca musi zatrudniać na umowę o pracę, na okres realizacji przedmiotowej umowy, osoby na stanowiskach robotniczych wykonujący roboty (fizyczne), zgodnie z art. 95 ustawy.
3.2. Szczegółowe uregulowania dotyczące: sposobu weryfikacji zatrudnienia wskazanych wyżej osób, uprawnień Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez wykonawcę wymagań związanych z zatrudnianiem ww. osób oraz sankcji z tytułu niespełnienia tych wymagań zostały zawarte w Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone
do treści zawieranej umowy stanowiących załącznik nr 6 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 39515410-2 - Rolety wewnętrzne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39515000-5 - Zasłony, draperie, lambrekiny oraz rolety tekstylne

39515400-9 - Rolety

45421145-2 - Instalowanie rolet

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca MULTIROLETY ŁUKASZ PŁOCKI, PIOTR PŁOCKI sp. j., ul. Przędzalniana 93, 93-114 Łódź w dniu 11.01.2022 r. złożył ofertę w ww. postępowaniu i zaoferował wykonanie przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie i na warunkach określonych w SWZ.
Zamawiający w dniu 14.01.2022 r. wezwał wykonawcę do złożenia podmiotowych środków dowodowych. Wykonawca do dnia 19.01.2022 r. tj. do dnia wyznaczonego na ich złożenie nie złożył przedmiotowych dokumentów. W związku z powyższym zamawiający ponownie w dniu 21.01.2022 r. wezwał wykonawcę
do uzupełnienia ww. podmiotowych środków dowodowych. Do dnia 25.01.2022 r. wykonawca nie uzupełnił brakujących dokumentów.
Wobec powyższego oferta wykonawcy podlega odrzuceniu, zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt. 2 lit. c) ustawy: „została złożona przez wykonawcę, który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń”.
Ponieważ w postępowaniu została złożona tylko jedna oferta od ww. wykonawcy, postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy: „wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-02-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi