Konserwacja oświetlenia ulic, placów i dróg na terenie miasta Kłodzka.
Gmina Miejska Kłodzko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00044146
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00044146/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-02-02 08:54
- Lokalizacja
- Kłodzko, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3c44e947-6889-11ec-ae77-fe331fedffdc
- Identyfikator
- 8831679027
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00044146 z dnia 2022-02-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja oświetlenia ulic, placów i dróg na terenie miasta Kłodzka.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kłodzko
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717912
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Bolesława Chrobrego 1
1.5.2.) Miejscowość: Kłodzko
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 748654600
1.5.8.) Numer faksu: 748674062
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.pub@um.klodzko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.bip.klodzko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-klodzko.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja oświetlenia ulic, placów i dróg na terenie miasta Kłodzka.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c44e947-6889-11ec-ae77-fe331fedffdc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00044146
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00335577/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2021.DSS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 211382,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1). Roboty podstawowe, konserwacja około 3571 punktów świetlnych wraz z sieciami, liniami zasilającymi oraz szafami sterowniczymi. Szczegółowe ilości lamp oraz moce źródeł światła określono w załączniku nr 7 do SIWZ. W zakres zlecanych prac podstawowych dla konserwacji jednej lampy wchodzi.
a) Zakupienie i wymiana źródeł światła, bezpieczników w lampach i szafach, drobnych części (oprawki, dławiki, startery itp.), uszkodzonych główek bezpiecznikowych, brakujących pokryw słupów oświetleniowych, przepalonych przewodów w lampach, szafach oświetlenia ulic.
b) Zabezpieczanie miejsc uszkodzenia instalacji oraz konstrukcji słupów oświetlenia w przypadkach zagrażających bezpieczeństwu.
c) Utrzymanie słupów i opraw w czystości (np. mycie, usuwanie zawieszonych elementów takich jak reklamy, obuwie itp.)
d) Usuwanie gałęzi i konarów drzew stwarzających zagrożenie dla bezpieczeństwa oświetlenia ulicznego.
e) Lokalizacja i pisemne lub w formie wiadomości email informowanie Zamawiającego o wszelkich usterkach oświetlenia ulicznego.
f) Wykonawca ma obowiązek przeprowadzania systematycznej kontroli instalacji oświetleniowych w celu zapewnienia należytego ich stanu technicznego, właściwego i zgodnego z przeznaczeniem wykorzystania, racjonalnego i oszczędnego użytkowania energii elektrycznej, bezpieczeństwa obsługi i otoczenia, zgłaszanie pisemne wykrytych nieprawidłowości zamawiającemu.
g) Całodobowy dyżur dyspozytora przyjmującego telefoniczne zgłoszenia o awariach w każdym dniu trwania umowy.
h) Na wniosek zamawiającego, zmiana czasów pracy oświetlenia wedle wytycznych zamawiającego.
i) Montaż, demontaż i konserwacja choinki przed ratuszem (choinka o wysokości do 15 m), postawienie i podłączenie choinki na Twierdzy Kłodzkiej.
j) Na wniosek zamawiającego współudział w uzgadnianiu projektów w zakresie kolizji z siecią oświetlenia ulicznego.
Wyżej wymienione roboty Wykonawca będzie zobowiązany wykonywać w ramach ryczałtowego wynagrodzenia miesięcznego określonego w ofercie Wykonawcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
50232110-4 - Obsługa instalacji oświetlenia publicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 ust 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz.1129 ze zm.) Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż wszystkie złożone oferty w/w postępowaniu podlegały odrzuceniu.Oferta nr 1 PHU Tel-com Paweł Stelmach, Moniuszki 11, 57-500 Bystrzyca Kłodzka podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust 1 pkt 3 ustawy Pzp z uwagi na niezgodność z art. 63. ustawy Pzp. Oferta została złożona bez opatrzenia właściwym podpisem elektronicznym.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
| 2022-02-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |