„Remont pomieszczeń sanitarnych w dwóch placówkach oświatowych na terenie Gminy Słupia Jędrzejowska"

GMINA SŁUPIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00045203
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00045203/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-02 14:46
Lokalizacja
Słupia, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-740c819f-4d03-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
6562214287
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne kanalizacyjnePokrywanie podłóg i ścianKładzenie płytek

Wykonawcy

2 przyznane

ŁUKASZ ADAMSKITarnawa, PL · lot 0
82 450 PLN
ŁUKASZ ADAMSKITarnawa, PL · lot 1
254 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00045203 z dnia 2022-02-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont pomieszczeń sanitarnych w dwóch placówkach oświatowych na terenie Gminy Słupia Jędrzejowska"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUPIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010694

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 257

1.5.2.) Miejscowość: Słupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-350

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@slupia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.slupia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont pomieszczeń sanitarnych w dwóch placówkach oświatowych na terenie Gminy Słupia Jędrzejowska"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-740c819f-4d03-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00045203

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003238/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Remont pomieszczeń łazienek w Zespole Placówek Oświatowych w Słupi, Remont pomieszczeń łazienek w budynku Szkoły Podstawowej w Obiechowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania kod - RPSW.07.04.00 ,,Rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00281794/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SGG 271.19.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 - Remont pomieszczeń sanitarnych w budynku Szkoły Podstawowej w Obiechowie.

1) Remont WC damskie parter
2) Remont WC nauczycieli – parter
3) Remont parter prysznic
4) Remont WC męskie parter
5) Remont WC Damskie – I piętro
6) Remont WC nauczycieli – I piętro
7) Remont WC Męskie – I piętro
8) Remont pomieszczenie porządkowe I piętro – zaplecze
9) Remont WC damskie – piwnica
10) Remont WC męskie – piwnica
11) Remont WC damskie – szatnia- piwnica
12) Remont WC męskie – szatnią – piwnica
13) Wywóz i utylizacja materiałów rozbiórkowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

4.5.5.) Wartość części: 104610,62 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 - Remont pomieszczeń sanitarnych w Zespole Placówek Oświatowych w Słupi.

1) Remont WC męskie parter
2) Remont WC męskie - piętro
3) Remont WC damskie - parter
4) Remont WC damskie – piętro
5) Remont WC nauczycieli 1
6) Remont WC nauczycieli 2
7) Remont pokoju wuefistów
8) Remont węzła sanitarnego sali sportowej 1
9) Remont węzła sanitarnego sali sportowej 2
10) Wymiana baterii i zaworów
11) Hala sportowa cyklinowanie, lakierowanie parkietu – 350,75 m2
12) Malowanie klas : Klasa nr 1, Klasa nr 2 , Klasa nr 3, Klasa nr 4
13) Malowanie korytarza w łączniku

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431000-7 - Kładzenie płytek

4.5.5.) Wartość części: 251475,72 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 82450,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 133180,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 82450,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PREFEKT –TIM Firma Remontowo Budowlana Łukasz Adamski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6562074716.

7.3.3) Ulica: Tarnawa 135A

7.3.4) Miejscowość: Sędziszów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-340

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 82450,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 254600,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 301322,54 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 254600,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PERFEKT – TIM Firma Remontowo-Budowlana Łukasz Adamski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6562074716

7.3.3) Ulica: Tarnawa 135A

7.3.4) Miejscowość: Sędziszów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-340

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 254600,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 140 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-02-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane