„Budowa infrastruktury sportowej oraz zagospodarowanie terenu na stadionie w Sterdyni”
GMINA STERDYŃ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00046017
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00046017/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-04 08:55
- Lokalizacja
- Sterdyń, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1212385e-779c-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 8231559823
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00046017 z dnia 2022-02-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa infrastruktury sportowej oraz zagospodarowanie terenu na stadionie w Sterdyni”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STERDYŃ
1.3.) Oddział zamawiającego: GMINA STERDYŃ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582084
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Tadeusza Kościuszki, 6
1.5.2.) Miejscowość: Sterdyń
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-320
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug_sterdyn@pro.onet.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sterdyn.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sterdyn.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa infrastruktury sportowej oraz zagospodarowanie terenu na stadionie w Sterdyni”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1212385e-779c-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00046017
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00009420/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa infrastruktury sportowej oraz zagospodarowanie terenu na stadionie w Sterdyni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00023325/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.6.2021/3
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 2057424,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa infrastruktury sportowej oraz zagospodarowanie
terenu na stadionie w Sterdyni” (m.in.: rozbiórka dwóch istniejących budynków, rozbiórka
istniejącego boiska asfaltowego, rozbiórka części ogrodzenia oraz budowa budynku
rekreacyjno-sportowego, boiska wielofunkcyjnego, miejsc parkingowych i zjazdów z ul. Szerokiej
w Sterdyni).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera, projekt budowlany, przedmiary robót oraz
specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiący Załącznik Nr 1 do
SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późn.zm.), unieważnia przedmiotowe postępowanie gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2971372,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3505500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
-| 2022-02-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |