Feromon agregacyjny w formie ampułki wabiący rytownika pospolitego oraz kornika drukarza

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Lasów Państwowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00046071
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-02-04 09:03
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7390207177
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Tlenki, nadtlenki i wodorotlenki

Wykonawcy

2 przyznane

PIOTR BARCZYKGołaczewy, PL
322 026,2 PLN
PIOTR BARCZYKGołaczewy, PL
322 026,2 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.