Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń realizowanych w ramach projektu „Jednolity Program Zintegrowany Uniwersytetu Rzeszowskiego - droga do wysokiej jakości kształcenia”

Uniwersytet Rzeszowski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00048382
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-02-07 10:55
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8133238822
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

16 przyznanych

"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"Warszawa, PL
910 PLN
MAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
1285,35 PLN
MAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
1285,35 PLN
CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I BIZNESU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
482,5 PLN
CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I BIZNESU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
494,5 PLN
MAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
1285,35 PLN
MAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
1285,35 PLN
MAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
2570,7 PLN
CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I BIZNESU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
404,5 PLN
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"Warszawa, PL
810 PLN
CENTRUM KSIĘGOWOŚCI I BIZNESU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
545 PLN
MAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
1285,35 PLN
MAŁGORZATA WASZCZYK-COCIŃSKAŁódź, PL
5141,4 PLN
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"Warszawa, PL
980 PLN
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"Warszawa, PL
4500 PLN
"POCZTA POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA"Warszawa, PL
4500 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.