Zatrudnienie dwóch terapeutów oraz informatyka do kawiarenki internetowej w ramach umowy zlecenie.

SZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00046269
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-02-04 09:33
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5271045483
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi psychiatryczne lub psychologiczne

Wykonawcy

2 przyznane

Agata Małgorzata BilskaWarszawa, PL
30 800 PLN
Paulina DąbrowskaWarszawa, PL
30 800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.