„Budowa łącznika pomiędzy pawilonem przyjęć pierwszorazowych a budynkiem szpitala wraz z szybem dźwigu szpitalnego w ramach programu „ Dostępność Plus”

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. PROF. TADEUSZA KOSZAROWSKIEGO W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00047411
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00047411/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-04 14:12
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21126a7c-46e6-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
Identyfikator
7542557814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnychRoboty w zakresie kształtowania terenuRoboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnychRoboty instalacyjne elektryczneUkładanie kabli

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00047411 z dnia 2022-02-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa łącznika pomiędzy pawilonem przyjęć pierwszorazowych a budynkiem szpitala wraz z szybem dźwigu szpitalnego w ramach programu „ Dostępność Plus”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OPOLSKIE CENTRUM ONKOLOGII IM. PROF. TADEUSZA KOSZAROWSKIEGO W OPOLU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531420768

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Katowicka 66A

1.5.2.) Miejscowość: Opole

1.5.3.) Kod pocztowy: 45-061

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bkopec@onkologia.opole.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://nowa.onkologia.opole.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/onkologia_opole/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa łącznika pomiędzy pawilonem przyjęć pierwszorazowych a budynkiem szpitala wraz z szybem dźwigu szpitalnego w ramach programu „ Dostępność Plus”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21126a7c-46e6-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047411

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00030308/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa łącznika pomiędzy pawolonem przyjęć pierwszorazowych a budynkiem szpitala wraz z szybem dźwigu szpitalnego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt "Dostępność Plus dla zdrowia" Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00270989/04

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FAZ.2801.105.2021-TP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Rozbudowa z przebudową klatki schodowej Przychodni Przyjęć Pierwszorazowych z dobudową szybu zewnętrznego dźwigu szpitalnego oraz łącznika jako komunikacji do budynku szpitala na poziomie II piętra, w Opolskim Centrum Onkologii w Opolu – w ramach programu „Dostępność plus"

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215140-0 - Roboty budowlane w zakresie obiektów szpitalnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45215100-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy placówek zdrowotnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314310-7 - Układanie kabli

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Na podstawie prowadzonej korespondencji z firmą Techbud Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu , której oferta w dniu 27.12.2021r. została wybrana jako najkorzystniejsza oraz w związku z niestawieniem się Wykonawcy w siedzibie Zamawiającego w drugim terminie wyznaczonym na podpisanie umowy w dniu 03.02.2022r. o godz.10:00 tj. ostatecznym uchyleniem się Wykonawcy od podpisania umowy na warunkach zgodnych z ofertą jak i brakiem wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy, spełnione zostały przesłanki do unieważnienia postępowania o nr FAZ.2801.105.2021-TP w oparciu o art. 255 pkt. 7 ustawy PZP. Brak jest innych ofert ważnych i niepodlegających odrzuceniu, spośród których Zamawiający może dokonać wyboru innego Wykonawcy.
2022-02-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane