"Budowa tężni solankowej przy ul. Bolesława Śmiałego i ul. Jagiellońskiej w Głogowie"
Gmina Miejska Głogów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00047354
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00047354/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-04 14:00
- Lokalizacja
- Głogów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-096d2528-7913-11ec-beb3-a2bfa38226ab
- Identyfikator
- 6930012466
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00047354 z dnia 2022-02-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa tężni solankowej przy ul. Bolesława Śmiałego i ul. Jagiellońskiej w Głogowie"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Głogów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647297
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 10
1.5.2.) Miejscowość: Głogów
1.5.3.) Kod pocztowy: 67-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 7265583
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@glogow.um.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.glogow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://glogow-um.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa tężni solankowej przy ul. Bolesława Śmiałego i ul. Jagiellońskiej w Głogowie"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-096d2528-7913-11ec-beb3-a2bfa38226ab
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00047354
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00025293/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 260990,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa tężni solankowej przy ul. Bolesława Śmiałego i Jagiellońskiej w Głogowie”.
Specyfikacja techniczna tężni:
- średnica konstrukcji - 900 cm
- wysokość - 450 cm
- słup z tarniny o śr. - 200-250 cm
- drewno sosna/świerk
- pokrycie dachowe - gont bitumiczny
- ławki - 8 szt
- oświetlenie LED RGBW po zewnętrznych bokach tężni sterowane radiowo/czujnik zmierzchu
- zbiornik 12m3 zlokalizowany pod tężnią
- tablica informacyjna wraz z przyciskiem sterującym umożliwiającym uruchomienie tężni na określony zaprogramowany i ustalony z zamawiającym czas.
- nawierzchnia : kostka betonowa 10x20x8 cm na podsypce piaskowo – cementowej ; warstwa górna kruszywa łamanego – 10cm, warstwa dolna z kruszywa łamanego 15cm; warstwa odsączająca z piasku gruboziarnistego.
- obrzeża betonowe 8x100x30cm
- oświetlenie oraz sieci kablowe elektroenergetyczne :
- montaż szafki zasilającej tężnie
- montaż latarni oświetlenia terenu (wys. 4,5m słup aluminiowy prosty, z fundamentem betonowym)
- ułożenie zasilającej linii kablowej 0,4 kV
- ułożenie oświetleniowych linii kablowych 0,4 kV
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212100-7 - Roboty budowlane w zakresie obiektów wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215110-1 - Roboty budowlane w zakresie uzdrowisk
45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podst. art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2021r. poz. 1129 ze zm. ) unieważnił postępowanie.Uzasadnienie:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2022-02-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |