Termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Makoszynie – etap I
GMINA BIELINY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00048080
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00048080/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-07 09:25
- Lokalizacja
- Bieliny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-16c5d7f1-5292-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6572398774
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00048080 z dnia 2022-02-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Makoszynie – etap I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIELINY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009975
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Partyzantów 17
1.5.2.) Miejscowość: Bieliny
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-004
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje.ania@bieliny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bieliny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.gminabieliny.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Makoszynie – etap I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-16c5d7f1-5292-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00048080
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007322/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Głęboka modernizacja energetyczna budynku Ośrodka zdrowia w Makoszynie służaca poprawie jego efektywności energetycznej z zastosowaniem OZE
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00293905/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP 271.18.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycje pn. Termomodernizacja budynku Ośrodka Zdrowia w Makoszynie – etap I.
W ramach zadania inwestycyjnego należy wykonać następujący zakres rzeczowy:
• Docieplenie ścian zewnętrznych styropianem o gr. 15 cm i lambda 0,033 wraz z wykonaniem wyprawy elewacyjnej oraz demontażem rur spustowych i montażem nowych rur spustowych,
• Docieplenie ścian na gruncie styropianem o gr. 12 cm i lambda 0,033 wraz z wykonaniem warstw wykończeniowych posadzki,
• Docieplenie stropodachu wełną mineralną lub styropianem o gr. 25 cm i lambda 0,036 wraz z wykonaniem obróbek i wykonanie instalacji odgromowej,
• Wymiana stolarki okiennej i drzwiowej na nową wraz z wykonaniem obróbek ościeży oraz montażem parapetów zewnętrznych,
• Remont schodów zewnętrznych,
• Opaska z kostki brukowej wokół budynku.
Przedmiot zamówienia opisuje:
a) Przedmiar robót - załącznik Nr 6 do SWZ.
b) Audyt energetyczny - załącznik Nr 9 do SWZ
UWAGA! Przedmiot zamówienia nie obejmuje prac ujętych w audycie energetycznym: dostawy i montażu pompy ciepła dla potrzeb c.o, dostawy i montażu kotła na pellet dla potrzeb c. o., montażu nowych grzejników oraz nowej instalacji c. o., dostawy pompy ciepła dla potrzeb c.w. u., montażu perlatorów, wymiany opraw oświetleniowych, montażu instalacji fotowoltaicznej.
Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter informacyjny. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 15
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 15
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 9
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 344687,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 425000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 344687,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Budowlano-Handlowa TED-BUD Tadeusz Słaby
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6570003688
7.3.3) Ulica: Wrzosowa 32
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-211
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-02-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 344687,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące
| 2022-02-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |