Sukcesywna dostawa oleju napędowego oraz tankowanie pojazdów i sprzętu w benzynę bezołowiową z dystrybutorów
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Muszynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00050572
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-08 14:12
- Lokalizacja
- Muszyna, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7340007329
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Olej napędowyBenzyna bezołowiowa
Wykonawcy
3 przyznane
WAC-WOJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGrybów, PL
600 436,8 PLN"ŁĄCKO COMPANY" SPÓŁKA CYWILNA, RUSNARCZYK MARIA, RUSNARCZYK KAZIMIERZ, FARON-GĄDEK AGNIESZKA, GĄDEK KRZYSZTOFKrynica-Zdrój, PL
10 782 PLN"ŁĄCKO COMPANY" SPÓŁKA CYWILNA, RUSNARCZYK MARIA, RUSNARCZYK KAZIMIERZ, FARON-GĄDEK AGNIESZKA, GĄDEK KRZYSZTOFKrynica-Zdrój, PL
10 782 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.