Wywóz różnych odpadów z pustostanów, strychów, piwnic, korytarzy i terenów zewnętrznych z nieruchomości stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała, zarządzanych przez ZGM, w podziale na 2 części
Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00047908
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-07 08:14
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 070019077
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi związane z odpadamiUsuwanie i obróbka odpadówUsługi wywozu odpadówUsługi zbierania śmieciUsługi transportu odpadów
Wykonawcy
2 przyznane
PAULINA MROWIECBielsko-Biała, PL
117 217,8 PLNPAULINA MROWIECBielsko-Biała, PL
117 217,8 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.