Usługi doradcze dla kadry edukacji włączającej w ramach projektu Lubelscy Liderzy Edukacji Włączającej Zadanie 1, 2, 3 i 4.
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00047790
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-05 15:25
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9461776938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi doradztwaUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi e-learningUsługi szkolenia specjalistycznego
Wykonawcy
2 przyznane
MAŁGORZATA ZARZYCKAŁęczna, PL
34 560 PLNMAŁGORZATA ZARZYCKAŁęczna, PL
34 560 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.