Budowa budynku biblioteki z muzeum regionalnym w miejscowości Górzno

Gmina Górzno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00048672
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00048672/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-07 12:29
Lokalizacja
Górzno, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a17dbbf-7465-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
8262036670
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie muzeówRoboty budowlane w zakresie bibliotekRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00048672 z dnia 2022-02-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku biblioteki z muzeum regionalnym w miejscowości Górzno

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Górzno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582279

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 10

1.5.2.) Miejscowość: Górzno

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-404

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gorzno.ugm.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-gorzno

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gorznogm.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku biblioteki z muzeum regionalnym w miejscowości Górzno

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a17dbbf-7465-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00048672

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005299/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa budynku biblioteki z muzeum regionalnym w miejscowości Górzno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00017232/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPiOŚ.271.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1 Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku biblioteki wraz z muzeum regionalnym oraz salą wielofunkcyjną, zagospodarowanie terenu oraz wyposażenie budynku. Budynek połączony będzie łącznikiem z budynkiem Publicznej Szkoły Podstawowej w Górznie. Powierzchnia użytkowa: 1108,05 m2, powierzchnia zabudowy - 782,55 m2, powierzchnia całkowita 1355,55 m2, kubatura 7121,40 m3. Budynek dwukondygnacyjny. W skład budynku wchodzą: biblioteka, czytelnia, sala muzealna, sala wielofunkcyjna, magazyny biblioteki I muzeum oraz pomieszczenia sanitariatów I pomieszczenia techniczne. Budynek bez barier architektonicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów

45212330-8 - Roboty budowlane w zakresie bibliotek

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym w postępowaniu czasie do Zamawiającego wpłynęły 3 oferty. Przed ich otwarciem Zamawiający poinformował o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia – 10 000 000,00 zł.
Ofertę Nr 1 złożyła firma INVEST – Ciołek Jarosław na kwotę – 11 663 000,00 zł. Oferta Nr 2 została złożona przez Mon-Plast Przemysław Dybciak na kwotę 14 145 000,00 zł. Oferta Nr 3 złożona przez INTER-PROFIL Sp. z o.o. na kwotę 11 470 316,10.
W związku z powyższym na postawie art. 255 pkt 3 ustawy pzp Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a w chwili obecnej nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11470316,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14145000,00 PLN

2022-02-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane