SPRZĄTANIE W OBIEKTACH I PRZY OBIEKTACH NALEŻĄCYCH DO GDDKiA ODDZIAŁ W ZIELONEJ GÓRZE Z PODZIAŁEM NA 8 CZĘŚCI
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00048741
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-07 12:50
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9290116588
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania biur
Wykonawcy
8 przyznanych
KRZYSZTOF BATORZielona Góra, PL
174 086,82 PLNNORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
201 474 PLNNORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
75 276 PLNNORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
35 866,8 PLNJAKUB BUDZIŃSKIKonin, PL
63 763,2 PLNJAKUB BUDZIŃSKIKonin, PL
63 763,2 PLNNORGE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
66 420 PLNLECH BĄCZKOWSKIBydgoszcz, PL
99 630 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.