„Ochrona osób i mienia znajdującego się na nieruchomościach administrowanych przez Zarząd Mienia m.st. Warszawy” z podziałem na części
Zarząd Mienia m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00049742
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-08 10:15
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskieUsługi w zakresie trawnikówUsługi odśnieżania
Wykonawcy
13 przyznanych
AGENCJA OCHRONY "INTERSERVICE" SPÓŁKA JAWNA KULTYSWarszawa, PL
109 891,68 PLNHOLDING HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrodzisk Wielkopolski, PL
107 786,64 PLNGRUPA OKTAGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
99 696 PLNHOLDING HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrodzisk Wielkopolski, PL
115 089,84 PLNGRUPA OKTAGON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
99 882 PLNAGENCJA OCHRONY "INTERSERVICE" SPÓŁKA JAWNA KULTYSWarszawa, PL
116 249,76 PLNHOLDING HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrodzisk Wielkopolski, PL
234 647,52 PLNSIGN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
118 250 PLNHOLDING HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrodzisk Wielkopolski, PL
115 734,24 PLNAGENCJA OCHRONY "INTERSERVICE" SPÓŁKA JAWNA KULTYSWarszawa, PL
109 891,68 PLNHOLDING HUNTERS Sp. z o.o. Sp. K.Grodzisk Wielkopolski, PL
29 372,4 PLNHOLDING HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrodzisk Wielkopolski, PL
20 664 PLNHOLDING HUNTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAGrodzisk Wielkopolski, PL
17 247,77 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.