Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej - Budynku pomocniczego LO nr I w Oławie wraz z przebudową i zagospodarowaniem pomieszczeń

Powiat Oławski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00049986
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00049986/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-02-08 11:39
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-811c8cb3-777a-11ec-beb3-a2bfa38226ab
Identyfikator
9121875363
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budynkówWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty murarskie i muroweInne instalacje elektryczneRoboty izolacyjneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie centralnego ogrzewaniaPokrywanie podłóg i ścianMalowanie budynków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00049986 z dnia 2022-02-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej - Budynku pomocniczego LO nr I w Oławie wraz
z przebudową i zagospodarowaniem pomieszczeń

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Oławski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931934727

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 1

1.5.2.) Miejscowość: Oława

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-200

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 71 301 15 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@starostwo.olawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starostwo.olawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej - Budynku pomocniczego LO nr I w Oławie wraz
z przebudową i zagospodarowaniem pomieszczeń

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-811c8cb3-777a-11ec-beb3-a2bfa38226ab

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00049986

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021215/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynku użyteczności publicznej - Budynku pomocniczego Liceum Ogólnokształcącego nr I w Oławie wraz z przebudową i zagospodarowaniem pomieszczeń

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00021525/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.3.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1415471,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku użyteczności publicznej - Budynku pomocniczego LO nr I w Oławie wraz z przebudową i zagospodarowaniem pomieszczeń. Budynek zlokalizowany jest na Pl. Zamkowym 14 w Oławie (dz. nr 85, 86/2, 1/3). Termomodernizowany budynek usytuowany jest w obrębie zabudowy usługowej. W/w teren znajduje się na obszarze układu urbanistycznego i zabytkowego zespołu zabudowy historycznego ośrodka miasta Oława. Budynek zajmuje całą powierzchnię działki – linia zabudowy pokrywa się z granicą działki. Budynek jest wykonany w technologii tradycyjnej. Przykryty dwuspadową więźbą dachową z dwoma ścianami szczytowymi, częściowo podpiwniczony (węzeł cieplny), posiada 3 kondygnacje oraz poddasze nieużytkowe.
Zakres prac polegać będzie na dostosowaniu budynku do obowiązujących przepisów
w oparciu o ekspertyzę p.poż., Warunki Techniczne oraz wymogi konserwatorskie. Doprowadzenie budynku do właściwego stanu technicznego zrealizowane zostanie poprzez: ocieplenie budynku, remont elewacji, przebudowę układu i częściową zmianę funkcji pomieszczeń, remont wnętrza budynku ( remont posadzek, schodów, ścian, sufitów), wymiana stolarki okiennej, remont / wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej oraz zewnętrznej, przebudowa instalacji wodno – kanalizacyjnej, przebudowa instalacji c.o., przebudowa instalacji elektrycznych, telekomunikacyjnych i teletechnicznych, remont instalacji odgromowej.
W zakresie zamówienia jest również uzyskanie wszelkich decyzji i pozwoleń wymaganych do użytkowania obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442110-1 - Malowanie budynków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, z uwagi na fakt ,iż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2949659,39 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2949659,39 PLN

2022-02-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane