OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA ZADANIA: MODERNIZACJA BOISK „ORLIK” W KOSINIE I WYSOKIEJ.
GMINA ŁAŃCUT
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00449717
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00449717/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-08 08:43
- Lokalizacja
- Łańcut, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1aaf4ee9-ce8f-4adf-991e-1de011d3d907
- Identyfikator
- 8151632222
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00449717 z dnia 2024-08-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA ZADANIA: MODERNIZACJA BOISK „ORLIK” W KOSINIE I WYSOKIEJ.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAŃCUT
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581790
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2A
1.5.2.) Miejscowość: Łańcut
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 17 225 22 64
1.5.8.) Numer faksu: 17 225 65 36
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@gminalancut.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminalancut.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1aaf4ee9-ce8f-4adf-991e-1de011d3d9071.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA ZADANIA: MODERNIZACJA BOISK „ORLIK” W KOSINIE I WYSOKIEJ.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1aaf4ee9-ce8f-4adf-991e-1de011d3d907
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00449717
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00423914
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP. 271.22.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 19500 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA ZADANIA: MODERNIZACJA BOISK „ORLIK” W KOSINIE I WYSOKIEJ
2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie dokumentacji w następującym zakresie:
1) Projekt techniczny/wykonawczy – stosownie do zakresu – zawierający szczegółowe rysunki, szkice, opisy, rozwiązania techniczne;
2) Kosztorys inwestorski z przedmiarem aktualny na dzień złożenia dokumentacji projektowej;
3) Specyfikacje techniczne, opisy, tabele równoważności materiałów.
oraz:
4) Pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji na podstawie ustawy Prawo Budowlane i szczegółowych zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącej załącznik do niniejszych materiałów przetargowych;
5) Uzgodnienie z organami, zarządcami infrastruktury i innymi podmiotami zewnętrznymi zakresu robót i komplet dokumentacji z tym wiązany (jeżeli dotyczy, wymagany obowiązującymi przepisami.
3. Zakres robót jaki w szczególności powinna obejmować dokumentacja projektowo-kosztorysowa:
1) Inwentaryzacja istniejącego obiektu w zakresie niezbędnym do realizacji;
2) Modernizacja obiektów orlików zgodnie z zakresem rzeczowym opisanym w dokumentacji przetargowej udostępnionej przez Zamawiającego – Zał. Nr 8 do SWZ;
3) Wymianę nawierzchni wraz z doprowadzeniem do odpowiedniego stanu warstw podbudowy.
4) Montaż instalacji monitoringu i oświetlenia – wymiana doczasowej infrastruktury;
5) Wymianę uszkodzonych/zużytych elementów ogrodzeń.
6) Należy zachować cel i zakres wynikający z dofinasowania zadania – Zał. Nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 5 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wystąpiła istotna zmiana okoliczności powodująca, iż prowadzenie postępowania lub wykonanie zamówienia nie leży w interesie publicznym, czego Zamawiający nie mógł wcześniej przewidzieć.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9950,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34800,00 PLN
| 2024-08-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |