Świadczenie usług edukacyjnych w Instytucie Badań nad Edukacją i Komunikacją. IA1.283.6.2022.DM
Politechnika Śląska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00052417
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-02-10 07:18
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6310200736
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wykonawcy
9 przyznanych
Jacopo SaturnoWarszawa, IT
14 220 PLNJacopo SaturnoWarszawa, IT
14 220 PLNMalgorzata MüllerDüren, DE
14 220 PLNMalgorzata MüllerDüren, DE
14 220 PLNMalgorzata MüllerDüren, DE
14 220 PLNSamuel BidaudOlomouc, CZ
6900 PLNSamuel BidaudOlomouc, CZ
6900 PLNSamuel BidaudOlomouc, CZ
13 800 PLNJose Belda MedinaTibi (Alicante), ES
14 220 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.