Kompleksowa modernizacja ul. Słonecznej Modernizacja drogi gminnej polegającej na remoncie nawierzchni jezdni ul. Słoneczna w Ostrowitem
GMINA OSTROWITE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00050542
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00050542/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-02-08 14:06
- Lokalizacja
- Ostrowite, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0783ea73-5d08-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
- Identyfikator
- 6671699852
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00050542 z dnia 2022-02-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja ul. Słonecznej
Modernizacja drogi gminnej polegającej na remoncie nawierzchni jezdni ul. Słoneczna w Ostrowitem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSTROWITE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019390
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Ostrowite
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-402
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632765160
1.5.8.) Numer faksu: 632765160
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugmostrowite@post.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrowite.samorzady.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ostrowite1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa modernizacja ul. SłonecznejModernizacja drogi gminnej polegającej na remoncie nawierzchni jezdni ul. Słoneczna w Ostrowitem
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0783ea73-5d08-11ec-8c2d-66c2f1230e9c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00050542
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-02-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005660/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Kompleksowa modernizacja ul. Słonecznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00315456/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OO.ZP.271.17.2021.TP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 438677,83 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja ul. Słonecznej, która polega na modernizacja drogi gminnej polegającej na remoncie nawierzchni jezdni ul. Słoneczna w Ostrowitem.
Prace polegały będą na wykonaniu wymienionych prac budowlanych zgodnie z dokumentacją techniczną, specyfikacją techniczną oraz przedmiarem robót (załącznik nr 10 do SWZ):
a) roboty przygotowawcze i rozbiórkowe ul. Słoneczna:
roboty pomiarowe, rozebranie chodników i zjazdów z kostki brukowej, obrzeży trawnikowych, krawężników betonowych, wywiezienie gruzu oraz rozebranie części podbudowy asfaltowej przy krawężniku pod odwodnienie.
b) Odwodnienie ul. Słonecznej: podłoża grubość 10 cm, profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne, ściek strona prawa 0+570,00, strona lewa 0+088,00 z kostki brukowej betonowej szara 30x30cm, gr. 8 cm na ławie betonowej C12/15 gr. 21cm i podsypce cem-piaskowej gr 4 cm układane w jednym rzędzie. Dostosowanie wysokości ścieku do planowanego w II etapie ułożenia po frezowaniu masy bitumicznej.
c) podbudowa i nawierzchnia jezdni ul. Słoneczna:
wykonanie krawężników zjazdowych, oczyszczenie istniejącej nawierzchni asfaltowej,
d) Chodniki i zjazdy wraz z remontem ul. Słoneczna:
Profilowanie i zagęszczanie podłoża, warstwy odcinające z piasku, podbudowa betonowa gr 15 cm, montaż krawężników betonowych 481,7 m, montaż krawężników zjazdowych 174,1 m, montaż obrzeży betonowych 659,3 m, chodniki z kostki brukowej betonowej bez fazowej gr 6 cm koloru żółtego 955,58 m2, zjazdy z kostki betonowej brukowej bez fazowej gr 8 cm
e) Parkingi i zatoki przy kościele:
Roboty pomiarowe, roboty ziemne, zasypywanie i zagęszczanie, ręczne formatowanie terenu, ułożenie krawężników betonowych 69,3 m, krawężników zjazdowych 5 m,
f) Remont instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, elektrycznych, telekomunikacyjnych, światłowodowych, hydranty ppoż (regulacja):
wykonanie regulacji pionowej zaworów wodociągowych, hydrantu włazów kanalizacyjnych, studzienek telefonicznych i światłowodowych
g) Urządzenia bezpieczeństwa ruchu ul. Słoneczna i ul.Łąkowa:
sporządzenie czasowej organizacji ruchu, rozebranie słupków do znaków drogowych szt 7, montaż nowych znaków 8 szt, na słupki z rur stalowych.
h) Remont ul. Łąkowej miejsce przy przepompowni po wykonaniu odwodnienia:
rozebranie kostki brukowej gr 8 cm przy przepompowni ścieków 120 m2, profilowanie i zagęszczenie podłoża, wykonanie warstwy odcinającej 120 m2, wykonanie podbudowy betonowej gr 15 cm 120 m2, odtworzenie drogi z kostki brukowej 120 m2
i) Roboty rozbiórkowe ul. Łąkowa: nawierzchni z kostki brukowej oraz podbudowy betonowej, Kanalizacja deszczowa: roboty pomiarowe, ziemne, wykonanie podłoża pod kanały i obiekty, kanały z rur kanalizacyjnych PVC fi 315, 320,825 metrów, kanały z rur PVC fi 200 , 6,150 metra, studnie rewizyjne z kręgów betonowych fi 1000 głebokość 3 m, szt 5, studnia rewizyjna z kregów betonowych fi 1000 różnica 0,5 głębokości szt 13, studzienka ściekowa uliczna betonowa fi 500 z osadnikiem bez syfonu szt 1, zasyp wykopów, zagęszczanie, próba szczelności kanałów rurowych. Roboty odtworzeniowe: podbudowa betonowa gr 12 cm z dylatacją, nawierzchnia z kostki betonowej o gr 8 cm na podsypce cem-piask. gr. 5 cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 438677,83 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 989954,73 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 438677,83 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Ogólnobudowlane Siwiński Paweł
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 665-224-46-07
7.3.3) Ulica: Tręby Nowe 6a
7.3.4) Miejscowość: Budzisław Kościelny
7.3.5) Kod pocztowy: 62-541
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-01-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 437322,65 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
| 2022-02-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |